O nás

O nás

vysilaci_vez

Kdo jsme

aneb trocha historie

Síť Bezdrátový.net vznikla v březnu roku 2005 a jejím cílem bylo a je poskytování kvalitního a cenově dostupného připojení do internetové sítě. Během prvních čtyř měsíců jsme vybudovali kvalitní a spolehlivou počítačovou síť pokrývající 90% území města Odry bezdrátovým signálem. Postupem času se síť díky velkému zájmu zákazníků začala rozrůstat také do okolních obcí. Společně s rozšiřováním se inovovala i technologie a postupně se přecházelo z 2,4 GHz na 5 GHz. Páteřní spoje pak byly postupně inovovány na profesionální mikrovlnná pojítka o frekvencích 10 GHz a vyšší. Naše síť byla první, která na Odersku nabídla připojení přes 5 GHz technologii koncovým zákazníkům. V poslední době naše síť začala poskytovat internet na nově budovaných kabelových optických přípojkách.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti IT a síťových technologií, které jsme získali při rozvoji a údržbě naší sítě, jsme se rozhodli nenechávat si tyto zkušenosti pouze pro sebe, ale nabídnout je i ostatním. Rozšířili jsme proto portfolio našich služeb a nabízíme kompletní IT služby pro firmy. Zároveň umíme navrhnout a zrealizovat moderní IP kamerové systémy dle specifických požadavků každého zákazníka.

Při poskytování našich služeb si zakládáme na profesionálním přístupu, solidním jednání a rychlém řešení zákaznických požadavků.

Proč si lidé
vybírají nás

  • 01Připojení do kvalitní a spolehlivé sítěBez FUP a jiných omezeníChceme, aby se naši zákazníci necítili na svých přípojkách omezováni a mohli je využívat naplno dle svých představ. Provádíme také nepřetržitý monitoring sítě pro zajištění co nejlepšího chodu.
  • 02Výborné pokrytí signálemDostupnost signálu u 95% populaceV místech, která pokrýváme, se snažíme pomocí vhodně umístěných vysílačů zajistit dostupnost signálu pro co největší počet potenciálních zákazníků.
  • 03Vždy solidní a vstřícné jednáníProfesionální přístup ke každému zákazníkoviNaše zákazníky bereme jako partnery, snažíme se vyjít vstříc jejich požadavkům a navrhnout optimální řešení.

Naše
reference

Dle §73 odst. 7 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, oznamujeme typy rozhraní veřejné komunikační sítě pro připojení přístrojů.
Dle §63 odst. 2 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, uveřejňujeme vzor smlouvy s koncovým uživatelem.
Dle §63 odst. 5 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, uveřejňujeme shrnutí smlouvy s koncovým uživatelem.
Dle §34a zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, uveřejňujeme informace k využití změny poskytovatele.
Dle VO-S/1/08.2020-9 uveřejňujeme parametry kvality datového provozu.